«Агробізнес» (Волочиськ) – ФК «Тернопіль»: превю

05.08.2017 | переглядів: 386

«Агробізнес» (Волочиськ) – ФК «Тернопіль»: превю

Сьогодні, 5 серпня, в рамках 4-го туру чемпіонату України серед команд другої ліги ФК «Тернопіль» на виїзді гратиме з волочиським «Агробізнесом».

Для обох команд поєдинок має надзвичайно велике значення. Тернопільська команда після двох поразок намагатиметься реабілітуватися, адже відступати по великому рахунку вже немає куди. Вилетівши з першої ліги ФК «Тернопіль» і в другій з перших турів не зміг налагодити гру, як наслідок опинився внизу турнірної таблиці. Зовсім протилежна ситуація з волочиською командою. Пробившись з аматорів у професіонали, «Агробізнес» з перших турів захопив лідерство у другій лізі (три перемоги в трьох поєдинках), тому в матчі з ФК «Тернопіль» намагатиметься перед власною публікою довести не випадковість своїх амбіцій.

Зустріч між географічними сусідами «Агробізнесом» і ФК «Тернопіль» принципова ще й через те, що менше місця тому команди вже зустрічалися у в рамках попереднього етапу кубку України. Тоді волочиська команда перемогла, не в останню чергу завдяки сумнівному пенальті призначено у ворота муніципалів наприкінці матчу (після чого рахунок став 1:1, а в серії пенальті влучнішими були гравці «Агробізнесу») та вже дуже прискіпливій увазі до гравці ФК «Тернопіль» з боку арбітра, двох з яких було вилучено з поля.

Матч має і ще один підтекст. За Волочиську команду виступає ціла когорта гравців, котрі свого часу захищали кольори тернопільських муніципалів (Андрій Дубчак, Сергій Атласюк, Сергій Чернобай, Богдан Семенець). Так, кращий бомбардир у історії ФК «Тернопіль» Богдан Семенець на передсезонних зборах тренувався з муніципалами, навіть встиг забити три голи в спарингах, однак в останню мить підписав контракт саме з ФК «Агробізнес». Окрім Семенця і вище перелічених футболістів, у складі волочиської команди виступають ще ряд вихованців тернопільського футболу – Сергій Шум, Арсен Слотюк, Андрій Кухарук, Тарас Пліс, Андрій Скакун. Отож, поєдинок є свого роду місцевим міжусобчиком.

Футболістам ФК «Тернопіль» особливу увагу слід звернути також на атакувального півзахисника Віталія Грушу, який у трьох стартових поєдинках відзначився чотирма забитими голами.

Якщо ж говорити про муніципалів, то на цьому тижні команду підсилили троє гравців. Контакти з ФК «Тернопіль» підписали захисник Микола Жовтюк та два нападники – Ігор Коржук і Артур Дорі. Повернувся з клубного лазарету півзахисник Володимир Пришнівський, також з основною групою тренувався опорний півзахисник Олександр Музика (отримав ушкодження в останньому матчі чернівецькою «Буковиною»), натомість під питанням участь у поєдинку в Волочиську Ігоря Вонса, в якого проблеми з гомілкостопом. 

***

Агробізнес – ФК Тернопіль

5 серпня. 18.00. Волочиськ. Стадіон «Юність».

Арбітр: Андрій Холявко (Львова)

Асистенти: Олег Притула (Львівська обл.), Юрій Ковальчук (Львів).

Резервний арбітр: Степан Лапко (Львів).

Делегат ФФУ: Володимир Александренко (Вінниця).

Blowjob