Василь Матвійків: «Взяти очки в Чернівцях важко, але потрібно!»

18.04.2017 | переглядів: 430

Василь Матвійків: «Взяти очки в Чернівцях важко, але потрібно!»

Сьогодні, 18 квітня, ФК «Тернопіль» гратиме пропущений матч 19-го туру проти чернівецької «Буковини». Про очікування від цього поєдинку розповів виконувач обов’язків головного тренера Василь Матвійків, котрий, на жаль, по хворобі не зможе допомогти своїм підопічним у Чернівцях.

– Матч з «Буковиною» для нас буде дуже складним. Проблем долала дискваліфікація капітана Ігоря Курила. А, зважаючи на травму ще одного центрального оборонця Валерія Скидана, важко буде знайти якісну заміни гравцям у центрі захисту. Тим не менше взяти очки в Чернівцях для ФК «Тернопіль» важко, але потрібно!

Василю Олександрович, як Ваше теперішнє самопочуття?

– Нині перебуваю в одному з лікувальних закладів Тернополя. Маю проблеми зі шлунком, а також різко піднявся тиск. Лікарі рекомендують кілька днів відлежатися.

– Прокоментуйте будь-ласка інформацію щодо високих ставок на тоталізаторі в матчі ФК «Тернопіль» «Скала»?  

– Можу з впевненістю сказати, що футболісти ФК «Тернопіль» до цього не причетні. У мене є певні припущення, хто міг бути дотичний до даної ситуації, але у силу об’єктивних причин цю інформацію зможу повідомити лише по завершенні чемпіонату.  

P.S.: Футболісти бажають своєму тренерові якнайшвидшого видужання, а позитивний результат у Чернівцях повинен бути в даному випадку найкращим лікарством.