Степан Клекот: «У такий важкий час команді потрібна підтримка рідного вболівальника!»

28.04.2017 | переглядів: 292

Степан Клекот: «У такий важкий час команді потрібна підтримка рідного вболівальника!»

Оборонець ФК «Тернопіль» Степан Клекот розповів про підготовку тернопільської команди до недільного матчу проти «Інгульця» з Петрового.

– По приїзді після останнього матчу з Горішніх Плавнів, команда отримала один день відпочинку, а з вівторка готуємося до гри з «Інгульцем». Інтенсивно тренуємося, щоб гідно виступити перед домашньою публікою. Всі розуміють, що ФК «Тернопіль» перебуває у важкому турнірному становищі, але допоки є останній шанс зачепитися за першу лігу, будемо докладати зусиль, щоб за нього зачепитися. Для нас кожен поєдинок як останній, всі професіонали і на футбольному полі маємо доводити, що наша команда чогось варта.

– Степане, тобі, як досвідченому захиснику має бути відомо, як не просто буде грати з «Інгульцем» без захисників – Ігоря Курила та Олександра Музики, котрі цей матч пропускають.

– Звичайно, відсутність цих футболістів для ФК «Тернопіль» – це велика проблема, адже в нас і так коротка лава запасних, а тут вибувають два гравців основного складу, та ще й центральні захисники. Сподіваюсь, тренерський штаб знайде правильний вихід з цієї складної ситуації і гравців, які займуть проблемні позиції, справляться зі своїми новими обов’язками.

– Підтримка вболівальників, мабуть, мала б бути не зайвою…

– Футбол не можливий без глядачів! Дякую тим шанувальникам ФК «Тернопіль», які кожного матчу нас підтримують, від себе запрошую всіх наших симпатиків на футбол, а гравці ФК «Тернопіль» зроблять все від них залежне, щоб своєї грою не розчарувати їхні сподівання. У такий важкий час нам потрібна підтримка рідного вболівальника!