Олександр Воробей: «Зробимо все від нас можливе для здобуття позитивного результату!»

28.04.2017 | переглядів: 228

Олександр Воробей: «Зробимо все від нас можливе для здобуття позитивного результату!»

У минулому турі проти «Гірника-Спорт» основний воротар ФК «Тернопіль» Олександр Воробей не грав. Що сталося та чи можна очікувати на його появу в поєдинку з «Інгульцем», сам гравець розповів у бліц-інтерв’ю клубній прес-службі.

– Сашко, що сталося перед матчем з «Гірником-Спорт», адже в стартовому протоколі саме ти був, але на поле так і не вийшов?

– Ще на грі в Чернівцях травмував гомілкостоп, тому тиждень пропустив. Щоб залікувати травму, перед грою з «Гірником-Спорт» не провів жодного тренування. Сподівався, що все таки зможу зіграти, в протокол мене внесли, навіть у стартовий склад, але на розминці відчув, що не зможу зіграти. Тому був замінений перед самим матчем по стану здоров’я.

– Чи готуєшся до недільного матчу з «Інгульцем»?

– Зараз все добре, вже займаюсь в загальній групі. Тому, якщо тренери приймуть рішення, що Воробей має грати,  то я  буду готовий зіграти з перших хвилин.

– Вважаєш, можна здобути позитивний результат у матчі з «Інгульцем»?

– У футболі нічого не можливого не буває. Хоча і ситуація в нас не найкраща, але не зважаючи ні на що, будемо виходити на футбольне поле і робити все від нас можливе для здобуття позитивного результату!