Почесний президент ФК «Тернопіль» зустрівся з командою

11.11.2016 | переглядів: 463

Почесний президент ФК «Тернопіль» зустрівся з командою

Сьогодні, 11 листопада, почесний президент ФК «Тернопіль», міський голова Тернополя Сергій Надал перед виїзним матчем тернопільської команди з чернівецькою «Буковиною» зустрівся з тренерським штабом та футболістами.  

Почесний президенту клубу Сергій Віталійович Надал відмітив, що сьогодні йому приємно зустрічатися з командою, яка в непростих умовах в останніх матчах показує достойний футбол, а футболісти демонструють бійцівські якості, борються за кожне очко, за свій імідж та престиж міста Тернопіль.

Гравці ФК «Тернопіль» своєю роботою та тренуваннях та грою в останніх офіційних матчах заслужили довіру в міського голови. Сергій Віталійович відзначив, що він і надалі допомагатиме команді, адже вірить у її хороше майбутнє.

Виконувач обов’язків головного тренера Василь Олександрович Матвійків додав, що колектив ФК «Тернопіль» дуже дорожить почесним президентом і пообіцяв тому, що футболісти зроблять все від них залежне, щоб він у команді не розчарувався, а сама команда тішила тернопільських вболівальників видовищною грою та перемогами.