ФК «Тернопіль-Педліцей» (U-16) з перемоги стартував на «Кубку єдності»

27.03.2016 | переглядів: 485

Сьогодні, 27 березня, ФК «Тернопіль-Педліцей» (U-16) взяв старт у дитячо-юнацькому турнірі з футболу «Кубок єдності», який цими днями проходить на футбольних полях Заліщицького району.

У першому матчі, який відбувся смт. Товсте, ФК «Тернопіль-Педліцей» (U-16) переміг команду київської ДЮСШ №21 – 2:0. Два голи було забито в першому таймі. Спершу, на 12-й хвилині, Юрій Білик ударом з пенальті відкрив рахунок у матчі (1:0), а на 30-й хвилині Роман Волохатий рахунок подвоїв. Ще тернополяни двічі влучали у стійку, кілька небезпечних виходів мав Андрій Різник, однак рахунок у поєдинку так і не змінився.

В іншому матчі групи копичинецька «Надія» поступилася чернівецькій «Фортуні» – 0:6. Саме з копичинецькою командою юні тернополяни зіграють завтра, 28 березня, у другому турі змагань.

Нагадаємо, за результатами попереднього етапу турніру дві кращих команди з групи проходить до півфіналу.