Андрій Різник святкує День народження!

15.03.2016 | переглядів: 215

Андрій Різник святкує День народження!

Сьогодні, 15 березня, День народження святкує наймолодший гравець ФК «Тернопіль» Андрій Різник. Йому виповнюється 16 років.

Нападник Андрій Різник закінчив дев’ятий клас ЗОШ №30. Він уродженець села Нирків (Заліщицький р-н.). Незважаючи на свій юний вік, він в себе вдома виступав у чемпіонаті району за дорослу команду. У 2014 році Андрій поступив до тернопільської школи. На початку 2015 року Різник провів один з зимових тренувальних зборів з основним складом ФК «Тернопіль». Також він залучався до контрольних матчів у літнє міжсезоння. У серпні того ж року тренери першої команди ФК «Тернопіль» запропонували хлопцеві підписати перший у його житті професійний контракт. Але зігравши один матч у чемпіонаті (проти маріупольського «Іллічівця») і один – у кубку України (проти запорізького «Металурга»), Андрій Різник був відзаявлений. А все через те, що не маючи постійної ігрової практики в ФК «Тернопіль», але будучи на контракті, футболіст не мав права грати в аматорських змаганнях. Нині ж тренери муніципалів вирішили продовжити співпрацю з молодим та перспективним форвардом, який непогано себе зарекомендував у зимових спарингах.

Тренери ФК «Тернопіль» відзначають, що футболістові потрібно ще багато працювати та набратися досвіду, щоб заграти в першій команді ФК «Тернопіль». Поряд з тим, наставники переконані, що Андрій Різник поряд зі ще кількома місцевими вихованцями – це майбутнє ФК «Тернопіль».

Керівництво клубу, тренерський штаб та колеги по команді вітають Андрія та бажають йому постійного футбольного прогресу, а також успіху і щастя на всіх життєвих позиціях. Вітаємо!