Хет-трик Андрія Різника

06.10.2015 | переглядів: 488

Хет-трик Андрія Різника

Сьогодні, 6 жовтня, історичний перший матч зіграла нова футбольна команда Тернопільського педагогічного ліцею (структура ФК «Тернопіль»). У рамках дитячо-юнацької ліги Тернопільської області з футболу (юнаки 2000-01 р.н.) колектив Педліцею переміг команду тернопільською ДЮСШ – 5:0.

Команда Педліцею була представлена юнаками 2000 р.н., натомість тренер ДЮСШ Петро Старовський виставив команду на рік молодших хлопчаків. Водночас, варто зауважити, що підопічні пана Петра мають за своєю спиною вже ряд гучних перемог. Зокрема, зовсім недавно, в рамках ДЮФЛ України тернопільські футболісти перемогли в Моршині однолітків з місцевої «Скали» – 2:1.

Як розповів старший тренер Педліцею Анатолій Назаренко, на стадіоні у парку «Топільче» його підопічні перемогли суперника з ДЮСШ з рахунком 5:0. Перших три голи на свій рахунок записав нападник Андрій Різник, ще два голи забили Роман Волохатий та Тарас Гончаров.

Зазначимо, що в групі, де змагається колектив з Педагогічною ліцею виступає шість футбольних дружин, дві кращих з яких за результатами регулярного сезону потраплять до фінальної частини першості.

Наступний поєдинок Педліцею заплановано на 8 жовтня. У четвер в Тернополі вихованці Анатолія Назаренка поміряються силами з командою зі Зборівщини (тренер – Михайло Забитівський).