ФК «Тернопіль» підписав 15-річного нападника

08.08.2015 | переглядів: 279

ФК «Тернопіль» підписав 15-річного нападника

ФК «Тернопіль» уклав контракт і заявив на нинішній сезон юного нападника Андрія Різника (2000 р.н.).

Андрій Різник закінчив дев’ятий клас пронятинської ЗОШ №30, яка входить до структури ФК «Тернопіль». Він уродженець села Нирків (Заліщицький р-н.). Незважаючи на свій юний вік, він в себе вдома виступав у чемпіонаті району за дорослу команду. Минулого року Андрій поступив до тернопільської школи. Хоча в нього були певні задатки (швидкість та силові якості), але в цілому він був «сируватий». Різник провів один з зимових тренувальних зборів з основним складом ФК «Тернопіль». Також він залучався до контрольних матчів у літнє міжсезоння. Вдосконалюючи свою майстерність, Андрій останнім часом значно додав у грі, тому не випадково тренери першої команди ФК «Тернопіль» запропонували хлопцеві підписати перший у його житті професійний контракт.

Між іншим, свого часу на нього поклали око скаути прем’єр-лігового клубу «Металург» із Запоріжжя та ряд інших команд, але Різник залишився вдосконалювати свою футбольну майстерність у структурі ФК «Тернопіль».

У сьогоднішньому матчі з харківським «Геліосом» Різник точно не з’явиться на футбольному полі, адже не поїхав з командою на виїзд, а от у тернопільському дербі, яке заплановане на 15 серпня, цілком може вийти на поле. Якщо так станеться, то Андрій Різник стане наймолодшим гравцем першої ліги, який зіграє офіційний матч у сезоні-2015/16.