Структура ФК "Тернопіль" знову дає результат!

19.12.2014 | переглядів: 74

Структура ФК

Сьогодні, 19 грудня, на майданчику зі штучним покриттям завершилися Тернопільські міські змагання з міні-футболу серед футболістів 2000-01 р.н. приурочені Дню Святого Миколая. Переможцем стала команда ЗОШ №30 (м-н Пронятин), яка входить у структуру ФК «Тернопіль».

Як розповів клубній прес-службі головний тренер переможців Олег Мімнонов, у турнірі брали участь 32 команди з шкіл, гімназій та коледжів м. Тернополя. Змагання проходили за олімпійською системою. У першому матчі вихованці Мімнонова впевнено перемогли ЗОШ №25 – 11:0. У другому поєдинку долю переможця довелося вирішувати в серії пенальті. Основний час матчу ЗОШ №30 та 24 завершився з рахунком 3:3 і лише в серії пенальті сильнішою стала пронятинська команда – 6:5. У чвертьфіналі підопічні Мімнонова перемогли сьому школу – 4:0, у півфіналі були сильнішими за однолітків з третьої школи – 2:0.

Фінальний матч видався по справжньому вирішальним на турнірі. Незважаючи та те, що пронятинські хлопці вигравали по ходу матчу 2:0, їхні суперники з ЗОШ №27 (тренер Петро Старовський) зуміли зрівняти рахунок і так команди пішли на перерву за нічиєю – 2:2. Після відпочинку підопічні Олега Мімнонова відзначилися ще двічі, при цьому пропустили лише одного разу, тим самим святкували заслужену перемогу на турнірі – 4:3.

Олег Мімнонов відзначив, що успіх команди став можливий завдяки тому, що команда була як одне ціле. При цьому свою лепту в перемогу внесли і тренери, які готували пронятинських футболістів. А це, окрім Мімнонова, ще й Василь Чорний та Сергій Полянчук. 

Склад переможців: Вадим Ключник, Володимир Керничний, Максим Гурський, Сергій Грошко (капітан), Тарас Гончаров, Андрій Різник.

Зауважимо, що кращого гравця турніру Андрія Різника взяв на олівець головний тренер ФК «Тернопіль» Василь Івегеш. Найпевніше, молодого футболіста буде запрошено на перший підготовчий збір команди до весняної частини сезону.