Захисник ФК "Тернопіль" Олег Тракало – наймолодший гравець першої ліги

19.10.2014 | переглядів: 423

Захисник ФК

Сьогодні, 19 жовтня, у матчі проти харківського «Геліоса» у складі ФК «Тернопіль» дебютував оборонець Олег Тракало. При цьому він одразу побив один із рекордів нинішнього чемпіонату України у першій лізі.

Олег, який народився 14 лютого 1998 року, став наймолодшим футболістом чемпіонату в сезоні-2014/15. На момент його виходу на заміну молодому захиснику виповнилося всього 16 років і 247 днів.

Народився Олег Тракало в селі Товсте, що в Заліщицькому районі. Футболі ази пізнавав у Тернополі в педагогічному ліцеї, під керівництвом тренерів Анатолія Назаренка та Василя Івегеша. Виступав за муніципальну команду на чемпіонаті області, паралельно захищав кольори тернопільської ДЮСШ в дитячо-юнацькій футбольній лізі України.

Тренери відзначають в Олега хороші фізичні дані (в 11 класі він вже має зріст 1,90 м). Окрім того, Тракало вдало грає в повітрі, не цурається силової боротьби, успішно підключається до стандартних положень, не по роках сміливо діє в підкатах. Тренери муніципалів цінують Олега Тракала за його працездатність, бажання вдосконалюватися. При цьому наставники визнають, що Тракало – це майбутнє ФК «Тернопіль» і очікують, що він через рік-два може стати гравцем основного складу.